Hipnozla Zayıflama Uzmanlık Eğitimi-Kilo Kontrolü Koçluğu

Eki 22, 2016   //   Yazar: admin   //   Makaleler  //  6 Yorum

zayiflamaUluslararası Akredite Koçluk Eğitimi ve Hipnoz Eğitimi alarak Hipnozla Zayıflama Koçu olmak istersiniz değil mi?

Plena Human deneyimli ve Assosication For Coaching uluslararası koçluk eğitmenliği akreditasyonuna sahip eğitmenleriyle, 6 yıllık deneyimini sizlerle paylaşıyor.  Yaşam Koçluğu eğitimi, NLP ve Hipnoz teknikleriyle birleştirilerek, 50 saatlik geniş kapsamlı bir eğitimle sizler de Hipnozla Zayıflama Koçu olabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

*Diyetisyenler

*Doktorlar

*Psikologlar ve Psikolojik Danışmanlar

*Profesyonel Koçlar ve Kişisel Gelişim Uzmanları

-Koçluk Mesleğini İcra Etmek İsteyen Lisans Mezunları

Eğitim İçeriği

-Koçluk Becerileri (Kilo Kontrolü Koçluğu)

-NLP Teknikleri

*Motivasyon

*Alt Modalite Değişikliği İle Beslenme Alışkanlığının Değiştirilmesi

*Çapa

*Swish

Altı Adımda Yeniden Çerçeveleme

*Zaman Çizgisi Terapisi

*Karar Çalışması

*Hedef Belirleme Smart Hedefler

-Af Terapisi ve Gestalt

-EFT Tekniği

-Hipnoz

*Hipnoz Nedir?

*Transa Alma ve Hipnotik Trans Oluşturma

*Kendi Kendine Hipnoz ve Telkin

*Sembolik Metaforlar

*İmajinasyon ve İmgeleme

*Hipnotik Dil Kalıpları

Eğitim Süresi: 50 Saat

Hafta İçi Gündüz, Hafta Sonu ve Hafta İçi Gruplarına kayıt yaptırmak ve bilgi almak için bze ulaşabilirsiniz.

Tel: (224)2434314

bilgi@aynadanismanlik.net

Hipnozla Zayıflama Eğitimi,-Hipnozla Zayıflama Koçluğu Eğitimi

6 Yorum

 • Koçluk eğitimi ile ilgili bilgi almak istiyorum

  • Emine Hanım merhaba,
   Detaylı bilgi mail adresinize gönderilmiştir.
   İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 • Neye üzülüyorum biliyor musunuz? İnci Aktaşla neden daha önce tanışmadım diye. Bu güne kadar bu yükü neden taşıdım diye. Son zamanlarda çok dua ediyordum. Allahım bana sağlıklı yaşamayı, yaşam biçimi olarak benimset diyordum hep. Ve karşıma İnci Aktaş çıktı. Biz danışanları İncim diyoruz ona çünkü hayatınızı her yönüyle aydınlatıp bir inci gibi değerli olduğunu hatırlatıyor, iyileşmesini sağlıyor. Ben sadece zayıflamak için gittim. Ama bugünlerde aynı zamanda markamı kurma aşamasındayım. Sihirli değnek artık hayatımın her alanında… Çocukluğumda geçirmiş olduğum bağırsak hastalığından sonra kilo almaya başladım. Arada vermek için uğraştım verdim de ama faiziyle geri geldiler gram gram… Bursada gitmediğim diyetisyen, akupunktur uzmanı kalmadı. Bu işin kafada bitmesi gerektiğini 3 basamaklı kiloyu görmeye ramak kaldığında anladım. 29 kilo fazlayla başladık ve 1/3 ünden fazlasını bugün tamamladım. Ne kadar sürede verdiğimi sizinle paylaşmıycam. Çünkü bunun hiç önemi yok. Sebebi şu ben Plena Human Merkezini araştırırken hep kim kaç kilo vermişi araştırdım. Bir şey bulamadım. Anladım ki İnci Aktaşla kilo veren ne kadar sürede vermenin bi önemi olmadığını anlıyor. 21 yaşındayım, ve hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum diyebilirim. İskender, Waffle, Dürüm, Lahmacun, en sevdiğim şey Süt helvası bunların birinden bile vazgeçmedim. Hepsini yiyerek zayıfladım ve haftada en az 1 kilo kaybederek… Önceleri kaç gündür diyet yaptığımı hesaplardım. Şimdi diyet yok rejim yok sadece hedef var. Kendinize bi şans verin ve Aynaya gidin. Hem evdeki Aynaya hem İnci Hanımın size tuttuğu aynaya bakın. Aynaya giren aynayı seviyor.

 • Evrenle aramızın açıldığını farkettigim bir anda tanıştım Plena Human ile özellikle İnci hanımın sihirli değneği sayesinde hersey yolunda İnci hanım ve Özlem hanım iyi ki varsınız hersey için çok teşekkür ederim. Emeklerinize ve yüreğinize sağlık…

 • Sevgili İnci Hanım,
  Enerjiniz ,güleryüzlü ve pozitif duruşunuz ile ilk günden doğru yerde ve doğru kişinin yanında olduğumu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
  Sayenizde bu sistemin içerisinde ve inançla sizden aldığım enerji ile hedeflediğimiz kiloya inebildim. (18 kilo verildi)
  Daha önce denemiş olduğum yöntemlerin dışında farklı bir teknik olması ilk etapta beni düşündürmüştü fakat şimdi sonuç ortada ve herkese hipnozla zayıflamayı tavsiye etmekteyim.
  Başarılarınızın daim olması dileğiyle.Başka bir programda tekrar görüşmek dileğiyle..
  Sevgilerimle,

 • Tam 18 kilo verdim. Hedefim 20 kiloydu. Düşündüğümden daha kolay ve başarılıydı. Bir çok sorunun bu yöntemle çözülebileceğine inanıyorum. İnci Hanıma teşekkür ederim

Yorum Bırakın

Ara

Kategoriler