Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İleri Düzey Satış Teknikleri Eğitimi

Oca 6, 2016   //   by admin   //   Makaleler  //  36 Comments

indir

Bu eğitimin amacı katılımcılara bilimsel araştırmalarla onaylanmış, karşılarındaki kişiye bilinçdışı bir tepkiyle evet dedirttirmenin,  satışın ve  ikna etmenin etik yollarını öğretmektir. Toplumsal olarak hipnozda yaşamaktayız. Her gün bilinçdışımız saniyede 2,000,000 kadar bilgi bombardımanına tutuluyor. Satışınızı yaparken hangisinin kişinin bilinçli zihninin kritikal faktörünü aşarak bilinçdışında yer edeceği ve otomatik olarak tepki göstereceğini, hangi satışınızın ise kişinin beyninin endüstriyel çöplüğüne gönderileceğini bu eğitimle fark etmiş olacaksınız.

Eğitimin Hedefi

Hayat bir satıştır. İster iş yaşamında ister özel hayatımızda her şey için birçok kişiyi ikna etmek zorunda kalırız. Sihirli Satışın sloganı şudur;  kritikal faktörü aş, ikna et. Satışta başarılı olmak için gerekli olan satıcı ve  alıcı davranış ve psikolojisinin anlaşılarak kişilerin  muhtemel davranış çeşitlerine göre strateji geliştirme yöntemlerini geliştirmek.  Bu eğitim bilinç dışı düzeyde ve asla hayır denemeyecek şekilde satışın nasıl yapılacağını ortaya koymaktır.

Konu Başlıkları

-Başarılı bir satış sürecinin koşulları

-İhtiyaç yaratmak

-İlişki Yönetimi

-Satışın Prensipleri

-Durgun bir ekonomide ilişki yönetimi ve satış

-Performansı Etkileyen Faktörler

-Planlama ve zaman yönetimi

-Kişilik Tiplerini Anlamak

-Müşteriyle Uyumu Yakalama

-İletişimde Beden Dili

-Etkili ve İkna Edici Konuşma

-Etkili Dinleme

-Satış Öncesi Hazırlık

-Müşteriler Neden Satın Alırlar?

-Kendine İnanmak ve Güvenmek

-Satış Sürecinde İkna ve Telkin

-Etkileme Yasaları

-Hazırlık ve Önemi

-NLP ve İletişim

-Temsil Sistemleri

-Hipnotik Dil Kalıpları

-Güçlü sorular geliştirmek

-Etkileme yasaları

-Müşteri Odaklı Olmak

-Tatminsizlik Analizi

-İtirazlarla Başa Çıkma

-Satış Sunumlarında 6 Önemli Hata

-Etkili sunum hazırlama

-Müşteri Sadakati Nasıl Sağlanır?

-Müşteri Türleri ve Farklı Satın Alma Nedenleri

-Profesyonel Satış Yaklaşımı

-Profesyonel Satıcının Kişisel Gelişiminin Önemi

-Satış Etkinliği İçin Görev ve Sorumluluklar

-Satış Tarzımızı Belirleme ve Etkili Satış Stilleri

-Güven ve güvenilirlik

-Satış Performansının Arttırılması

-İletişim Türleri

-Sözlü İletişim

-Sözsüz İletişim – Beden Dili

-Telefonda İletişim

-Yazıyla İletişim

-Dış Görünüm ve İmaj

-Kurumsal Davranış ve Temsil

-İmajımızı Oluştururken Nelerden Faydalanırız?

-Satışta Networkün önemi

-Swot Analizi

-Satış İletişiminde Özgüven ve Korkularla Başa Çıkma

-Satışta Geri Bildirim

-Olumlu tutum geliştirme

-Kapama teknikleri

-Farklı Stratejilerin Kombinasyonu

-Uygulamalar

Eğitim Süresi : 15 saat

Eğitim ücreti, bilgi ve ön kayıt için bize ulaşabilirsiniz;

(224)2434314

Online Eğitimlere kayıt için; www.plenahuman.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm online eğitimlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

36 Comments

 • Hayatın her alanında bana yardımcı olacağını düşünüyorum. Her şey için teşekkürler.

 • Eğitim süresince edindiğim bilgileri iş hayatımda uygulama fırsatı bulduğumda çok faydalı olduğunu fark ettim. Aldığım eğitim her yönüyle son derece faydalı bir eğitimdi. İyi ki gelmişim.

 • Hayatın her alanında bana yardımcı olacağını düşünüyorum. Her şey için Özlem ve İnci Hanım’a teşekkürler.

 • Farkındalığımızı arttırmanın yanında , oldukça güzel ve verimli bir zaman geçirmemizi sağlayan bir eğitimdi. Çok memnun kaldım. Özlem ve İnci hanıma çok teşekkür ederim.

 • Güzel ve eğitici bir eğitim oldu. Aldığımız eğitimi hem iş hem de özel hayatımızda uygulayabileceğimiz bir eğitimdi. Özlem Ve İnci hanıma teşekkürler, çok memnun kaldım.

 • Hem iş hem özel hayatımda uygulayabileceğim süper şeyler öğrendim. Çok memnun kaldım . Çok teşekkürler Özlem ve İnci hanım.

 • Genel kişisel gelişim programları ile aram çok iyi olmasa da çok güzel bir 3 günlük eğitim süreci geçirdim. Öğrendiklerimi yaşadıklarımla kıyaslama fırsatı bulmam beni çok memnun etti. Güzel bir farkındalık kazandım. Her şey çok güzeldi çok memnun kaldım, İnci hanım ve Özlem hanıma çok teşekkürler.

 • Satış teknikleri ve müşteri ilişkileri yönetiminde daha doğru cümleler kullanarak nokta atışları yapabildiğimizi öğrendim. Karşımızdaki insanların karakterlerini analiz edip doğru şekilde yaklaşabileceğimizi gördük. Özlem ve İnci hanıma teşekkürler , çok memnun kaldım

 • Bu eğitim görüşmelerde kullandığım dilin farkına varmamı sağladı. Yararlı olduğunu düşünüyorum . Çok memnun kaldım . Özlem ve İnci Hanıma teşekkürler.

 • Müşteri ilişkiler hakkında yapılmaması gerekenleri ve yapmamız gerekenleri vurguladığınız için çok teşekkürler.İnci AKTAŞ ve Özlem AKTAŞ.

 • Sunmuş olduğunuz satış eğitiminin çok faydalı olduğunu ve sizinle tanışmaktan çok onur duyduğumu söylerm istiyorum.Başarılarınızın devamını diliyoruz Özlem AKTAŞ ve İnci AKTAŞ..

 • Hayatımızda eğitimin öneminin bir kere daha öğrendiğimiz için sonuna kadar destekliyorum.Temel satış eğitimini satış yapan bütün firmaların almasını tavsiye ediyorum.İnci Hanım ve Özlem Hanıma teşekkürler.

 • Eğitimi örneklendirilmiş ve sade anlaşılır bir anlatımda olmuş.Program kusursuz.İnci Hanım ve Özlem Hanıma teşekkürler.

 • Aldığımız eğitimin beden dili, konuşma becerisi, satış teknikleri yönünden bildiğimizi sandığımı, aslında birçok şeyi bilmediğimizi anlamış olduk. Ayna danışmanlığa bu konuda sonsuz teşekkürler.
  Herkesin katılmasını tavsiye ediyorum. Ne kadar bildiğinizi de ölçmüş olabilirsiniz.

 • Kendimize güvenmemizi , imajımızı geliştirmemizi ve güler yüzlü bir satış personeli olmamızı sağlayan bu eğitim için İnci ve Özlem Aktaş a çok teşekkür ederim.

 • Günlük çalışma koşuşturmacası içerisinde atlamış olduğumuz ve unuttuğumuz tekniklerin yanı sıra yeni teknikler öğrenmek bizlere faydalı oldu.

 • Eğitim gerçekten zaman ayırılıp katılınması gereken bir eğitim. Özellikle verilen bilgiler ve yapılan uygulamalar ile önemli bilgiler öğrendik. bu eğitim sonrasında işimiz ile ilgili teknikler geliştirdik ve bunun sonucunda gelişim yaşadık. Her şey için teşekkürler..

 • Çok verimli bir eğitimdi. Öğrendiğim bu yeni bilgileri iş hayatımda kullanmanın büyük katkıları olacağını düşünüyorum.

 • Almış olduğumuz hizmet ve eğitim son derece kaliteli, bütün istekleri karşılayan, bütün sorulara cevap bulduran bir eğitim. Kişisel gelişimimiz hakkında çok katkısı oldu. Eğitmenlerimiz Özlem ve İnci Aktaş a teşekkür ediyorum.

 • Demirağ Sigorta-Kendimize güvenmemizi , imajımızı geliştirmemizi ve güler yüzlü bir satış personeli olmamızı sağlayan bu eğitim için İnci ve Özlem Aktaş a çok teşekkür ederim.

 • Satış anlamında kendimi daha da geliştirmemde yardımcı olduğunu düşünüyorum. İleri düzeyde satış teknikleri ile ilgili bilgi sahibi oldum. Kendimize güvenmemizi , imajımızı geliştirmemizi ve güler yüzlü bir satış personeli olmamızı sağlayan bu eğitim için İnci ve Özlem Aktaş a çok teşekkür ederim.Demirağ Sigorta

 • İletişimde en önemli şey dinlemeyi bilmek ve empati kurmaktır.

 • Süper, enerjik ve verimli bir eğitimdi. Aldığım eğitimden memnunum.

 • Kişisel olarak bana çok şey kattığına inanıyorum. Doğru olarak bildiğim ama aslında yanlış yaptığım davranışlarımın düzelmesine yardımcı oldu.

 • Eğitimde kendimde fark edemediğim özellikleri keşfettim. Eğitmenlerimin performansı olmasa böyle güzel bir eğitim alamazdım diye düşünüyorum. Bana kattıkları her şey için Özlem ve İnci Hanıma teşekkür ediyorum.

 • Sıcak kanlılığınız ve güler yüzünüz sayesinde çok güzel ve verimli zaman geçirdim. Ticaret ile uğraşan herkesin bu eğitime katılması gerektiğini düşünüyorum. Kesinlikle katkı sağlayacağından eminim. Özlem ve İnci Hanıma teşekkürlerimle

 • Her türlü firma ve çalışanının, sadece satış odaklı değil, kişisel gelişimi ve performansını arttırması için katılması gereken bir eğitim olduğunuz düşünüyorum.

 • Kesinlikle profesyonel bir eğitim, satışı kendisine meslek edinen tüm bireylerin alması gereken bir program. Sadece satış teknikleri değil, etkili konuşma gibi diğer bir çok konuya da değiniliyor olması güzel bir şey.

 • Aldığım eğitim ile satış performansımızın daha verimli hale geldiğini fark ettik eksik yanlarımızı tamamladıkları için PLENA HUMAN ekibine Özlem ve Bahar hanıma teşekkürler..

 • İtirazlara zaman yönetimine ve ilişki yönetiminde önemli olan noktaları dikkat edilmesi gereken yerleri biraz daha fazla öğrendiğimi düşünüyorum. Özlem hanım başta olmak üzere ekibinize çok teşekkür ediyor verdiğiniz güzel bilgi birikimlerinden dolayı minnetlerimi sunuyorum.

 • iyi iletişim kuran samimi bir diyet sunan bir ekiple çalışmaktan ve tecrübelerini dinlemekten büyük keyif aldım. teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim

 • hayatımızdan ve satış aşamasından bildiğimiz her şeyin üzerine artı on eklenmiştir. dil ve ikna konusunda çok iyiler bize neler yapabileceğimizi tekrar gösterdikleri için teşekkürler..

 • satış konusunda müşterileri daha iyi dinleyip isteklerine cevap verebilme konusunda kendimi geliştirmekteyim. swot analizi ile güçlü zayıf yanlarımızı ön plana çıkarıp önümüzdeki dönemlere ait planlarımı oluşturmasında etken oldu.

 • eğitmenlerimiz sevecen , dost ve öğretmeye yönelikler. bize çok faydası olan bilgiler aktarıldı. iyi ieltişim ile ilgili doğru olmak bildiğimiz bilgilerin aslında yanlış olduğu ve dinlemenin satışın hayatımızdaki önemi hakkında bilgilendirildim teşekkürler..

 • eğitimden dolayı satışla ilgili farklı teknikler öğrendik bundan dolayı çok mutluyum her şey için teşekkürler..

 • aldığımız eğitimin satış pazarlama ve kişisel gelişimimiz için kendi eksiklerimizi farkında olduğumuz veya olmadığımız yönleri açığa çıkarıp ilgili konuları daha aktif kullanıp eksik yönlerimiz üstünde çalışıp gidererek gerek iş gerek sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı bir yaşam sürmemize kesinlikle katkı sağlayacak. özlem ve bahar hanıma teşekkürler..

Leave a comment

Ara

Kategoriler